Bireysel Hizmetlerimiz

Pay Alım - Satım

Colendi Menkul Değerler ile Nasdaq, NYSE ve Borsa İstanbul’da işlem gören tüm şirketlerin paylarını ve borsa yatırım fonlarını alıp satabilir , varantlar ve sertifikalarda şeffaf ve güvenli bir yatırım ortamında işlem yapabilirsin.

Colendi Menkul Değerler gelişmiş teknolojisi sayesinde yaygın kullanılan online platformlara hızlıca entegre olarak, finans hizmetleri ile seni “yeni nesil yatırım” dünyası ile buluşturur.

home background
viop-main-img

VIOP İşlemleri

Colendi Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nda (VİOP) yatırım yapın. Uzman desteğimiz ve güncel piyasa bilgilerimizle, VİOP'ta yatırım yapmanın temel dinamiklerini öğrenin ve yatırım portföyünüzü genişletme fırsatını yakalayın.
Kurum politikaları gereğince Sürdürme Teminatı oranı %125 olarak uygulanmaktadır.
colendi logo gray
viop card
Kredili İşlemler
Sermaye Piyasası Kredili işlemler hizmetleri ile yatırım gücünüzü artırın. Kredili işlem imkanlarımız, yatırımcılarımıza hisse senedi alımlarında esneklik sağlar ve piyasadaki fırsatları değerlendirme kapasitenizi genişletir. Detaylı bilgi ve şartlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
viop card
Halka Arz Aracılık
Colendi Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla halka arz süreçlerine katılın. Şirketlerin halka arz işlemlerinde deneyimli ekibimizle, yatırımcılarımıza kapsamlı destek ve rehberlik sunuyoruz. Yeni yatırım fırsatlarını değerlendirirken, halka arz süreçlerinin her aşamasında yanınızdayız.
viop card
Yatırım Danışmanlığı
Colendi Menkul Yatırım Danışmanları hep sizinle. Geniş ürünlerimiz ve uzman desteğimizle, finansal hedeflerinize ulaşmanız için size rehberlik ediyoruz. Yatırım sürecinizde ihtiyacınız olan her türlü bilgi ve desteği sağlamak için buradayız.

Yatırım Fonları

Colendi Menkul Değerler, online platformlara entegre yeni nesil yatırım çözümleri ile belirli sektör veya stratejileri izleyen birçok fonu satın alma ve düşük maliyetlerle yatırım portföyünü çeşitlendirme fırsatı verir.

analysisCardBg

Kolay Ulaşılabilirlik

Colendi Menkul Değerler aracılığıyla BİST , Nasdaq , Nyse ve TEFAS’da işlem gören ürünlere kolayca ulaşabilirsin.

analysisCardBg

Portföy Çeşitliliği / Risk Dağılımı

Yatırım fonları ile fonun içerisinde bulunan birden fazla finansal varlığa yatırım yaparak, portföyünü çeşitlendirmiş, ve beklenmedik risklerden birikimlerini korumuş olursun. Fonların getirileri ve riskleri ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsin.